אודות AFC

איי. אפ. סי. (AFC) מערכות הוקמה בשנת 2011.
AFC – הם ראשי התיבות של שלושת התחומים העיקריים בהם איי. אפ. סי. מערכות עוסקת: Alarm – מערכות אזעקה, Fire – מערכות גילוי אש וגלאי עשן, Camera – מצלמות אבטחה. נוסף על אלו AFC מערכות עוסקת גם בבקרות כניסה, אינטרקום, בית חכם ושאר מערכות מתח נמוך. בכל המקרים איי. אפ. סי. מערכות נותנת מענה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

AFC מערכות נותנת בכל אחד מהתחומים ייעוץ ותכנון לפני ההתקנה, מתקינה את המערכות בסטנדרטים גבוהים ונותנת שירות לאחר ההתקנה.

איי. אפ. סי. מערכות מקפידה על עבודה איכותית העומדת בדרישות של מכון התקנים הישראלי. בכל התקנה אנחנו משתמשים בחומרים וציוד אייכותיים. עמידה בלוח זמנים חשובה לנו מאוד, והשרות אצלנו במקום הראשון. בזכות מעלות אלו איי. אפ. סי. נהנית מלקוחות מרוצים.

שירותים

מצלמות אבטחה
מערכות אזעקה
מערכות גילוי אש ועשן
מערכות אינטרקום
תקשורת מחשבים

FIRE

ALARM

CAMERA

השירותים שלנו

מערכות גילוי אש ועשןהגן על המשפחה שלך

מערכת גילוי אש ועשן היא אחת מהמערכות החשובות ביותר שחובה להתקין בכל מבנה ציבורי ובבית פרטי. תפקידה של המערכת היא להתריע כאשר פורצת שריפה במבנה ולאפשר יציאה בטוחה מהמבנה וכיבוי השריפה בזמן.

מידע נוסף

מערכות אזעקהמערכות אזעקה לבית ולעסק

כיום קיימות אפשרויות רבות שמקלות על השימוש והשליטה במערכות האזעקה השונות ומאפשרות שליטה ובקרה על מערכת האזעקה דרך הטלפון החכם או תוכנת מחשב.  בנוסף ישנן אפילו מערכות אזעקה הן קוויות והן אלחוטיות המתאימות לאנשים ששומרים שבת

מידע נוסף

מצלמות אבטחהמצלמות אבטחה לבית ולעסק

ההמלצה הכללית היא לא להתקין אך ורק מצלמות אבטחה אלא לייצר מערכת אבטחה שלמה הכוללת מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה, מצלמות דמה, ואף מכשירי הקלטה. כל המערכות האלה מורכבות מנתונים משתנים ומשלבות מספר טכנולוגיות שונות שלא כולן חובה בכל נכס ונכס.

מידע נוסף

תקשורת מחשביםמרכזיות, ארונות תקשורת ופתרונות תקשורת

על מנת שחברה תוכל לתפקד ברמה המקצועית היעילה ביותר עליהם לבחור תשתית תקשורת מחשבים מתאימה. תקשורת מחשבים תפקידה לחבר בין מחשבים ומכשירים אלקטרוניים תחת המעטפת של רשת אחת. רשת התקשורת היא תהליך של העברת הנתונים באופן דיגיטלי-דווים וכבלים.

מידע נוסף

מערכות אינטרקוםהתקנה ותיקון של מערכות אינטרקטום

מערכת אינטרקום הינה מערכת בקרה על מי שנכנס לדירה ומאפשרת לדיירים לראות מי מבקש להיכנס לדירה או לבית ובכך לאפשר לנו להיות רגועים שלא ידפקו על דלת ביתנו אורחים לא רצויים והגנה מפני אנשים לא מוכרים.

מידע נוסף

קצת נתונים עלינו

מהירות הגעה לפגישה

לקוחות מרוצים

מערכות אינטרקום

סוגי מצלמות אבטחה

סוגי מערכות אזעקה

סוגי מערכות גילוי אש

הצוות שלנו

רמי כהן

רמי כהן

מומחה רשתות תקשורת
מיכל פלטקין

מיכל פלטקין

שירות לקוחות וניהול תיק לקוח
אלכס מלמוד

אלכס מלמוד

בעלים ומתקין ראשי

השאר פרטים עכשיו לקבלת ייעוץ ללא עלות

לפני בחירת מערכת האזעקה המתאימה ביותר לנכס שלכם, רצוי ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המומחה בתחום. נציג של חברת AFC ישמח להיפגש איתכם ולבחור עבורכם את מערכת האזעקה שמתאימה עבורכם

עקבו אחרינו