כמה פעמים קרה לכם שהיתם לבד בבית ופתאום נשמעה דפיקה בדלת כאשר לא חיכיתם לאף אורח? או שצלצלו לכם בפעמון הדירה באמצע היום וביקשו רגע מזמנכם למטרה כלשהי? המקרים האלה מוכרים לכולנו –החשש שמישהו לא מוכר ולא מוזמן יכול להגיע עד לפתח דלתנו ואף לעבור אותה ואפילו באמצע היום. כאשר יש ילדים המצב מלחיץ אף יותר. אחד מהפתרונות היעילים ביותר למצבים אלו הוא התקנת מערכת אינטרקום.

מערכת אינטרקום הינה מערכת בקרה על מי שנכנס לדירה ומאפשרת לדיירים לראות מי מבקש להיכנס לדירה או לבית ובכך לאפשר לנו להיות רגועים שלא ידפקו על דלת ביתנו אורחים לא רצויים- הגנה מפני אנשים לא מוכרים בשילוב עם נוחות של פתיחת השער או דלת הבניין על ידי לחיצת כפתור ללא צורך לקום.

מערכות האינטרקום הקיימות היום בשוק הן משוכללות ומאפשרות שילובים רבים לנוחות הדיירים. ברוב בנייני המגורים המשותפים מערכות האינטרקום הן מערכות המשלבות מצלמת וידיאו וקודן חיצוני לפתיחת הדלת.

צור קשר לייעוץ חינם

לפניכם מספר דוגמאות למערכות אינטרקום:

 • מערכת אינטרקום רגילה

  במערכת זו הדלת או השער הם חשמליים וישנו כפתור בכניסה. הצלצול בפעמון משולב עם שפופרת על מנת להרים ולאפשר כניסה בלחיצת כפתור.
 • מערכת אינטרקום עם קודן

  מערכת המשלבת צלצול פעמון, שפופרת שמע המאפשרת פתיחת הדלת על ידי לחיצת כפתור וכמו כן קודן חיצוני לפתיחת הדלת
 • מערכת אינטרקום המשלבת קודן ומצלמה

  מערכת זו מאפשרת צלצול פעמון, מסך לצפייה במבקש להיכנס, שפופרת שמע לפתיחת הדלת על ידי לחיצת כפתור וקודן חיצוני לפתיחת הדלת.
 • מערכות אינטרקום ביומטרית

  זוהי מערכת האינטרקום המתקדמת ביותר שקיימת והיא מאפשרת פתיחה של הדלת על ידי שימוש בטביעת אצבע.
 • מערכת אינטרקום המשלבת חייגן טלפון

  כאשר מצלצלים בפעמון האינטרקום המערכת מבצעת שיחת טלפון לתוך הבית או הדירה המבוקשת ומאפשרת פתיחה של הדלת והכנסה של האורח תוך כדי שיחה.
 • מערכת אינטרקום WIFI

  מערכת  זו הינה מערכת אינטרקום המשלבת קודן, מצלמה וחיבור לרשת האינטרנט כך שכאשר אדם מצלצל בפעמון – אפשרויות הצפייה הינן גם דרך הטלפון הנייד, המחשב ואפילו הטאבלט. כך ניתן לראות מי מבקש להיכנס ולאפשר כניסה תוך כדי שיחה.

ישנן מערכות אינטרקום נוספות אשר ניתנות להתקנה על פי בקשת הלקוח. לפני שאתם מחליטים איזו מערכת להתקין הזמינו אליכם נציג של AFC על מנת שיבדוק את הדירה או הבית ויעזור לכם לבחור את המערכת הטובה ביותר שמתאימה עבור הצרכים שלכם.

שאל שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי