לפני לא הרבה שנים, לא היו בבניינים מערכות כניסה עם קוד או מערכות אינטרקום בבתים פרטיים. רוב הבניינים היו פתוחים לקהל הרחב ולחברים הינו קוראים מהחלון למטה או צועקים מהחצר לעבר החלון שירדו לשחק. בבתים פרטיים לרוב לא היו שערים לחצר והיה ניתן להגיע עד לפתח הדלת ופשוט לדפוק על הדלת,שברוב הפעמים כלל לא היתה נעולה.

עם הבנייה החדשה וגם הפחד מזרים –פריצות גניבות וכדומה, גברה הדרישה להתקנת מערכות כניסה מתוחכמות בבנייני מגורים משותפים אך גם בבתים פרטיים.

מהי מערכת האינטרקום ולמה היא משמשת?

מערכת האינטרקום היא סוג של בקרת כניסה המאפשרת לראות בדיוק מי מבקש להיכנס לבניין או לבית ולהחליט אם לאשר את הכניסה. מערכת אינטרקום יכולה להיות מופעלת על ידי לחיצת קוד סודי, העברת תג זיהוי או טביעת אצבע ,או צלצול בבית אשר מאפשר לדיירי הבית לאשר את הכניסה על ידי לחיצת כפתור. ברוב המערכות של האינטרקום בבתים פרטיים וגם בבניינים ישנה מצלמה המאפשרת לבעל הדירה לראות את המבקש להיכנס ולא רק לשמוע אותו ועל ידי כך לזהות אותו ולפתוח עבורו את הדלת.

צור קשר לייעוץ חינם

אילו מערכות אינטרקום קיימות בשוק?

בשוק היום קיים מגוון רחב של מערכות אינטרקום שונות המותאמות לבנייני מגורים משותפים, בתים פרטיים ובתי עסק קטנים וגדולים. ניתן לשלב אינטרקום עם קוד כניסה, עם מסך מגע ומצלמת וידיאו. בבנייני הדירות החדשים ניתן למצוא לרוב מערכות אינטרקום המשלבות מצלמה וקודן- כך ניתן מענה למספר דירות בו זמנית לפתוח את הדלת או מספר דלתות- כמו למשל דלת הכניסה הראשית ודלת החניה.

בשנים האחרונות עלה הביקוש למערכות אינטרקום לבתים פרטיים שכן אנשים שגרים בבתים צמודי קרקע מרגישים חשופים יותר לפריצות והתפרצויות למיניהם ומעוניינים להגביר את תחושת הביטחון שלהם. מערכת האינטרקום מאפשרת להחליט מי נכנס לשטח החצר ולדעת מראש מי מגיע לפתח הדלת שלכם, מבלי להיות מופתעים מאורחים לא צפויים. כמו כן מערכת אינטרקום משמשת כמקור הרתעה לפורצים פוטנציאליים ומקשה עליהם את האפשרות לפרוץ לאותו בית.

במידה ואתם בעלי בית פרטי, בעלי עסק או בשלבי קניית דירה בבניין – חשוב שתתייעצו עם מומחה לצורך בחירת מערכת האינטרקום המתאימה ביותר עבורכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ונציג של AFC ישמח לעמוד לשירותכם ולהתאים עבורכם מערכת אינטרקום.

שלח שאלה

    *שם

    *אימייל

    שירות

    טלפון ומלל אישי