על מנת שחברה תוכל לתפקד ברמה המקצועית היעילה ביותר עליהם לבחור תשתית תקשורת מחשבים מתאימה. תקשורת מחשבים תפקידה לחבר בין מחשבים ומכשירים אלקטרוניים תחת המעטפת של רשת אחת. רשת התקשורת היא תהליך של העברת הנתונים באופן דיגיטלי-דווים וכבלים.

לכל עסק יש צורך בתשתית תקשורת מחשבים בהתאם ממחשבים בסיסיים ועד הטמעת מערכות תחזוקה מתאימות על מנת לשמור ולאחסן את כל המידע הרלוונטי

רשת תקשורת הפועלת באופן דיגיטלי, על ידי קווים, כבלים, סיבים אופטיים ועוד.
היתרון הגדול ביותר של תקשורת מחשבים היא האפשרות לחבר מספר גדול ביותר של מחשבים תחת רשת אחת- בצורה חסכונית ויעילה. ניתן לחבר את כל המחשבים למדפסת אחת, להעביר מידע במיידי ולייצר קשר ישיר ובכך לעבוד בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר.

רשת של תקשורת מחשבים יכולה להיות בנויה ממחשב אחד או ממספר גדול ביותר של מחשבים במשרד, בחברה שלמה ואפילו בסניפים מעבר לים. ישנן רשתות תקשורת מחשבים אזוריות שמאפשרות חיבור לשרת אחד בין מחשבים שיושבים במדינות שונות ומרוחקות. כמו כן יכול להיות שרת אחד שמחבר את כל המחשבים ברשת התקשורת או אפשרות בה כל אחד מהמחשבים הוא מחשב במקבל שירותים וגם מספק שירותים. את רשת תקשורת המחשבים מתאימים לסוג העסק לגודלו ולצורך שלו על מנת לספק את המענה האופטימאלי.

צור קשר לייעוץ חינם

מה כוללת תשתית תקשורת מחשבים?

תשתית של תקשורת מחשבים תדרוש בראש ובראשונה שרת פנימי או חיצוני אשר אליו יתחברו כל שאר המחשבים. בנוסף יש צורך בנתב המאפשר שימוש ברשת האינטרנט. על מנת לוודא שהרשת פועלת כמו שצריך גם חשוב מאוד לבצע שדרוגים ועדכונים בכל כמה זמן וגם לאבטח את כל הנתונים.

תחזוקת שרתים בתקשורת מחשבים:

לאחר הקמת תשתית תקשורת מחשבים בחברה חשוב מאוד לתחזק את השרתים באופן קבוע. במידה וישנה תקלה במחשב אחד יחיד ברשת או במספר מחשבים או אפילו ברשת כולה המצב יכול לגרום לנזק, להאט או להפסיק את העבודה של הארגון ואף להשאיר חלק או את כל העובדים ללא אפשרות עבודה ומנותקים והפעילות ברשת ומהיכולת להגיע אל המידע הרלוונטי.

על מנת שמצבים כאלה לא יקרו יש צורך בתחזוקה שוטפת לכל השרתים והמחשבים ולוודא באופן קבוע שכל עמדות העבודה תקינות ומבצעות את פעולתן גם כשהן לא בשימוש. לצורך כך יש צורך להיעזר בחברה המספקת פתרונות ושירותי מחשוב לעסקים ותחזוקת שרתים כגון AFC.

חברת AFC תתאים את רשת התקשורת בהתאם למבנה ולצורך של הארגון שלכם ותספק עבורכם שירותי תחזוקה באופן שוטף אשר יבטיחו את יעילות פעילותה של הרשת כולה.

שאל שאלה

    *שם

    *אימייל

    שירות

    טלפון ומלל אישי