הסיבה העיקרית לרכוש מצלמת אבטחה נסתרת, בעיקר כאשר מדובר במצלמת אבטחה נסתרת לבית, היא כאשר ישנו חשש וחשד שמשהו לא טוב מתרחש כאשר אינכם נמצאים בבית. במקרים כאלו תרצו לתעד את הנעשה ללא שמי שנמצא בבית ידע שמתעדים אותו. על מנת שמצלמת האבטחה הנסתרת אכן תספק את הסחורה ותוכלו לראות בה את מה שקורה בבית שלכם כאשר אינכם נמצאים בו, יש לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות לפני בחירת המצלמה הנסתרת והן:

 1. מיקום המצלמה
 2. בחירת תאורה נכונה
 3. רזולוציה של התמונה
 4. קיבולת כרטיס הזיכרון ואורך חיי הסוללה

צור קשר לייעוץ חינם

בחירת מיקום המצלמה הנסתרת

בחירת מיקום המצלמה הנסתרת:

לפני שאתם מתקינים את המצלמה חשוב שתבדקו את השטח קודם- תחליטו מה אתם בדיוק הולכים לצלם- את חדר השינה או את חדר הילדים ואיזו זווית תהיה הכי רלוונטית תכוונו את המצלמה ותוודאו שהיא אכן מצלמת את מה שאתם מתכננים בצורה משביעת רצון. חשוב לבדוק את המיקום מראש שלא תקבלו בסופו של יום הקלטה של ראש או רגליים בלבד. חשבו מראש היכן תתבצע הפעולה שאתם רוצים לתעד- מרכז המיטה או שטיח חדר הילדים, על הספה או אפילו הידית של הכספת וכוונו את המצלמה בהתאם ובצעו בדיקה ראשונית.

בחירת תאורה נכונה:

חשוב שתבדקו את שינויי האור במהלך היום בחדר בו אתם מתכננים להתקין את המצלמה – אם הוא יסנוור את המצלמה או יחשיך את החלק שאתם רוצים לצלם לא תוכלו לראות דבר חוץ מאור או צללים בצילום. חשוב לא להתקין את המצלמה הנסתרת בכיוון שפונה לנקודת אור אפשרית.

בחירת מצלמה נסתרת עם רזולוציה טובה:

רזולוציה נמוכה תשפיע על איכות הצילום ולכן למרות שתמצאו מצלמה נסתרת לבית במגוון של רזולוציות אפשרי לרכוש מצלמה עם רזולוציה רגילה ואין צורך להשקיע באיכות גבוהה. בקשו לבדוק את המצלמה קודם על מנת להתרשם מאיכות התמונה והרזולוציה וודאו שהיא אכן מתאימה לצרכים שלכם.

בחירת המצלמה לפי קיבולת כרטיס הזיכרון ואורך חיי הסוללה:

כיום לרוב המצלמות הנסתרות יש כרטיס זיכרון שמאחסן את המידע והקיבולת שלו תלויה ברזולוציה של התמונה. במידה ואתם מתכננים צילומים רבים ומעוניינים לשמר כמה שיותר מידע דאגו מראש לרכוש כרטיס זיכרון בעל קיבולת גדולה וצלמו ברזולוציה נמוכה ככל שאפשר. כמו כן ניתן לבחור מצלמה שמתחיל את פעולת הצילום שלה רק לאחר שהיא קולטת תזוזה ותנועה בחדר וכך כרטיס הזיכרון לא מתבזבז על צילום ללא מטרה וללא ערך.

חשוב לבדוק את מצב הזיכרון של המצלמה לפני תחילת צילום על מנת שלא יקרה מצב שאתם בטוחים שהמצלמה מצלמת ובסופו של דבר מתברר שלא נקלט דבר. בנוסף לכרטיס הזיכרון שהוא פריט מאוד חשוב במצלמה נסתרת, מצלמות נסתרות מופעלות לרוב על ידי סוללות ולכן חשוב לטעון אותם ולוודא שיש מספיק סוללה לפני השימוש.

בחירת מצלמה נסתרת טובה ואיכותית וגם התקנתה בצורה טובה על מנת לתעד בצורה האופטימאלית היא חשובה ביותר ולכן אנו בחברת AFC נשמח לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור ולהתקין את המצלמה הנסתרת המתאימה ביותר.

שלח שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי