לא רק עסק או בניין ציבורי צריך מצלמות אבטחה, עם עליית אחוזי הפשיעה ודרכי הפריצה המתוחכמות של הפושעים יותר ויותר בתים פרטיים מתעניינים במערכות אבטחה הכוללות מצלמות אבטחה ביתיות. מצלמות אבטחה לבית מאפשרות לצלם את השטח כאשר הדיירים לא נמצאים ולתעד מה קורה בו וכך להגן על המקום – גם כהרתעה מפני פורצים פוטנציאליים וגם כראיות שניתן להביא לרשויות במקרה של פריצה.

על מנת לבחור מצלמת אבטחה ביתית שמתאימה עבור הדירה או הבית שלכם יש מספר דגשים חשובים שכדאי שתשימו לב אליהם ותקפידו עליהם:

צור קשר לייעוץ חינם

  1. בחרו מצלמת אבטחה בעלת כונן קשיח עם יכולת הכלה של זיכרון רב, כלומר, נפח אחסון גדול כך שלא תהיה סיטואציה בה איכות הצילום תפגע או לחלופין לא זמן ההקלטה לא יהיה מספק. כל הצילומים והתיעודים של המצלמה יעשו על גבי אותו כונן ולכן חשוב שיהיה בו מקום.. על מנת להגדיל את שטח האחסון יש צורך להתפשר על איכות התמונה ולכן בדקו את גודל שטח האחסון ואת איכות התמונה טרם הרכישה.במידה ואתם רוכשים מספר מוצרים או פריטים למערכת אבטחה כוללת ולא רק מצלמת אבטחה ביתית אחת- וודאו שכל הפריטים והמוצרים הם תוצרת של אותו יצרן והם פועלים יחדיו ומתחברים זה לזה ללא קושי. מומלץ לא לערבב מספר מוצרים שיוצרו על ידי יצרנים שונים.
  2. בחרו את סוג המצלמה לפי סיבת הצילום ומיקום הצילום – אם אתם מתכננים לצלם את חדר הילדים או מתכננים להתקין מצלמת אבטחה בכל אחת מהכניסות בבית. בהתאם לכך תוכלו להחליט באיזו איכות הצילום צריך להיות ואם יש צורך במצלמת אבטחה IP מתקדמת או שמספיק מצלמה אחרת. חשוב להבין אם ברצונכם לקלוט היטב כל פרט ופרט שנעשה בבית או רק את התמונה הכוללת על מנת להתאים את סוג ואיכות המצלמה.

חשוב מאוד בעת בחירת מצלמות אבטחה לבית לזכור שמדובר בביטחון בסופו של דבר ויכול גם למנוע פריצה בהרתעת הפורצים להתקרב ברגע שיראו שיש מצלמת אבטחה אחת או יותר וגם באפשרות של צילום אפקטיבי של כל מה שנעשה בתוך הבית כאשר אינכם נמצאים. לכן למרות שיש מצלמות שנחשבות יקרות יותר- אל תתפשרו על המחיר, בסופו של דבר אתם עלולים להתקין מערכת מצלמות אבטחה ביתית במחיר מוזל יותר אבל מערכת כושלת שלא תעבוד לפי הדרישה. לכן טרם ההתקנה של מצלמת אבטחה בבית התייעצו עם מתקין מצלמות אבטחה מוסמך מטעם חברת AFC שיספק לכם שירות והסברים טרם הרכישה, ולאחריה.

שלח שאלה

    *שם

    *אימייל

    שירות

    טלפון ומלל אישי