מטרת התקנת מצלמת אבטחה בעסק היא קודם כל לשמור על הציוד והתכולה של בית העסק- מצלמת אבטחה משמשת גם כהרתעה לפורצים פוטנציאליים ואורחים לא רצויים וגם מאפשרת לבעל העסק לבדוק לאחר מכן מה נעשה ומי הם אותם פורצים. על ידי התקנת מצלמות אבטחה בעסק ניתן לבצע מעקב רצוף על הנעשה במתחם גם כאשר בעל העסק לא נמצא- בדיקה של התנהלות העובדים, כניסה ויציאה של עובדים ואורחים וכמו כן לוודא מה קורה במתחם מחוץ לשעות הפעילות. ניתן להתקין מצלמות אבטחה בתוך העסק ומחוצה לו- כל אחת לצרכים שונים ובהתאם לבקשות השונות של חברות הביטוח למיניהן.

את מצלמות האבטחה רצוי להתקין קודם כל בכניסה וביציאה הראשית של העסק על מנת לראות בבירור מי נכנס ומי יוצא מבחינת עובדים ואורחים נוספים. מצלמה בכניסה תוכל לעקוב אחר פריצות לתוך העסק. כשאי להתקין גם מצלמות אבטחה בתוך המתחם על מנת לפקח בצורה יעילה על העובדים,הלקוחות והספקים שמתנהלים בתוך בית העסק.

צור קשר לייעוץ חינם

סוגי מצלמות האבטחה הקיימות

 • מצלמת אבטחה שהיא טלוויזיה במעגל סגור (טמ"ס). מצלמות אנאלוגיות שמשדרות למערכת דרך כבל הקלטה. מצלמות אלה הן זולות יותר ובעלות סוגים רבים ומגוון רב של מצלמות לבחירה, אך יש צורך בהנחת תשתית כבלים לצורך התקנתן ואיכות התמונה נמוכה יחסית.
 • מצלמת אבטחה שהיא טלוויזיה במעגל סגור (טמ"ס).מצלמות אבטחה מסוג IP שהן מצלמות רשת המחוברות ישירות לאינטרנט ולא למערכת הקלטה כלשהי. מצלמות אבטחה מסוג IP הן איכותיות יותר. במצלמות אלה יותר קל לשלוט ואין צורך בחיווט כבלים התמונה איכותית וברזולוציה גבוהה. עם זאת מדובר במצלמות יקרות יחסית, בצורך בשימוש ברוחב פס גבוהה וכמו כן לא ניתן לשלב פריטים ורכיבים ממספר יצרנים- מה שניתן לעשות במצלמות אנאלוגיות.

כיצד בוחרים מצלמת אבטחה מתאימה?

על מנת לבחור מצלמת אבטחה לעסק יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים ולוודא מהן הדרישות:

 1. מיקום המצלמה- האם היא תותקן בתוך המבנה או מחוצה לו ואז היא חשופה לפגעי מזג האוויר ואפשרויות שתיהרס מסיבות שונות
 2. האם יש דרישה למצלמה גלויה שתשמש גם כגורם מרתיע בפני פורצים או שמדובר במצלמה נסתרת שתפקידה לצלם ללא ידיעת המצולם.
 3. גודל השטח שאנחנו רוצים לצלם ומספר המצלמות הדרושות לכיסוי השטח
 4. איכות התמונה

המידע שמתקבל משאילת שאלות אלה הוא המידע שצריך להנחות אתכם בבחירת מצלמות אבטחה לעסק ובבניית מערכת אבטחה כוללת. על מנת לבנות את המערכת כמו שצריך התייעצו עם נציג מומחה של חברת AFC

שלח שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי