מערכת מצלמות במעגל סגור (טמ"ס- טלוויזיה במעגל סגור) הינה מערכת שמשדרת את כל התמונות שהיא מצלמת ליעדים ברורים ומוגדרים.  המערכת מורכבת ממספר מצלמות אבטחה שנמצאות באזור- בפנים הנכס ומחוצה לו והן מצלמות ומקליטות את כל מה שקורה ומתרחש בטווח שמאפשר צפייה – בזמן אמת. את ההקלטה ניתן לראות על גבי כל מסך- מסך מחשב, מסך טלוויזיה, מסך של טלפון חכם ואפילו מרחוק דרך הרשת.

על ידי שימוש במערכת מצלמות במעגל סגור ניתן להגדיל ולהגביר את רמת האבטחה על ידי תוספת למערכת אבטחה קיימת והשלמת הביטחון בכך שניתן לעקוב באופן קבוע ופשוט אחר כל הנעשה באזור.

צור קשר לייעוץ חינם

למי מיועדת מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור?

מצלמות אבטחה במעגל סגור מאפשרות שמירה והגנה לבית עסק וגם לבית פרטי- מצלמות אלה מתעדות באופן קבוע את כל המתרחש באזור המוגדר ומכסות שטח תצפית גדול יחסית. התמונה שהן מציגות על גבי המסך הינה תמונה באיכות גבוהה המאפשרת זיהוי פרטני של המוצג בה.

רבים העסקים אשר משתמשים בסוג כזה של מצלמות אבטחה- בעיקר עסקים כמו חנויות או חברות בנייה אשר מעוניינים לעקוב אחר המתרחש בשטח שלהם בכל רגע נתון במהלך שעות הפעילות ומחוץ לשעות הפעילות. כמו כן גם בבתים פרטיים גבר הביקוש לסוג כזה של מצלמות אבטחה על מנת לבדוק כיצד מתנהלת המטפלת של הילדים או של הסבא והסבתא כאשר הם אינם בנמצא ולאפשר להם להשתמש בממצאים כהוכחות בעת הצורך.

מצלמות אבטחה במעגל סגור הן פיתרון משלים מעולה למערכות אבטחה שמכילות אזעקות במידה והפורץ כבר הצליח להיכנס פנימה ולנטרל לדוגמא את המצלמות בחוץ או למרות שהאזעקה פעלה (או מסיבה כלשהי לא פעלה) להצליח לגנוב רכוש מהעסק או מהבית או חלילה לפגוע בדיירים בו.

כיצד ניתן לבחור במצלמה הטובה ביותר עבור הבית או העסק?

על מנת לבחור מצלמת אבטחה במעגל סגור צריך לבחור את סוג המצלמה המתאים ביותר לסוג המרחב ולתנאי השטח. אלו הנתונים שיש לבדוק אותם ולהתחשב בהם בזמן בחירת מצלמה במעגל סגור:

 1. האם אתם מעוניינים במצלמה גלויה או מוסתרת
 2. האם יש צורך באפשרות של תקריב התמונה
 3. אם מדובר במצלמה שאך ורק תקליט את התמונה או שיש צורך וביקוש להקלטת קול בנוסף
 4. מהו גודל השטח והאם יש צורך ביותר ממצלמת אבטחה אחת ואם כן- כמה מצלמות?
 5. מיקום המצלמה- אם מדובר במצלמה קבועה הממוקמת בתוך בית העסק ניתן להתקין מצלמה קווית, במידה והמיקום הוא חיצוני יש להתאים את המצלמה לתנאי מזג האוויר על מנת שתישמר לאורך זמן.
 6. סוג וגודל העדשה –ככל שמספר העדשה קטן יותר כך זווית הפתיחה של המצלמה תהיה גדולה יותר. חשוב לבחור מספר עדשה שיאפשר תמונה איכותית וזיהוי פריטים חשובים.
 7. רזולוציית ואיכות התמונה המשודרת

ישנם נתונים נוספים שחשוב לבדוק ולקבל עליהם מידע לפני בחירת  מצלמות אבטחה במעגל סגור. חברת AFC תשמח לעמוד לשרותכם בנושא.

שלח שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי