יש לא מעט מערכות מצלמות אבטחה וסוגים שונים של מצלמות אבטחה וכל אחת מתאימה למקום אחר ולצורך אחר. כאשר בוחרים מצלמות אבטחה לעסק או לבית צריך לבחור היטב גם את מי שיבצע את התקנה מצלמות האבטחה. בנוסף, יש מגוון רחב של מצלמות- ממצלמות אבטחה פשוטות עד למתוחכמות יותר ומצלמות שהן חלק ממערכת אבטחה שלמה. לכן חשוב ביותר לבחור את מערכת מצלמות האבטחה המתאימה ביותר עבור הבית או העסק שלכם.

מצלמת האבטחה המומלצת והפופולארית יותר כיום בשוק היא מצלמת אבטחה אלחוטית. הסיבה העיקרית היא שאין צורך בכבלים למיניהם ואותה מצלמה מעבירה את הצילום למכשיר הקלטה ומתעדת הכל בצורה אלחוטית. מדובר אמנם במצלמת אבטחה שמחירה יותר גבוה ממחירה של מצלמת אבטחה קווית אך ישנם מספר יתרונות בולטים:

צור קשר לייעוץ חינם

 • מחיר ההתקנה נמוך יותר מכיוון שאין צורך בכבלים בעת ההתקנה
 • ניתן להתקין מצלמות אבטחה אלחוטיות בנכסים שכורים

אין זה אומר שיש לבחור אוטומטית במצלמת אבטחה אלחוטית ובכל מקרה בעת בחירת מערכת מצלמות אבטחה שלמה או מצלמת אבטחה בודדת רצוי לבדוק ולהשוות וכמובן להיוועץ באיש מקצוע. לאחר בחירת מצלמת האבטחה המתאימה ביותר יש צורך לבצע התקנה ולצורך כך יש מספר דברים שיש לבדוק טרם ההתקנה:

 1. להחליט על המיקום בו רוצים להתקין את המצלמות- לפי צורת הנכס, מיקומו ונקודות החולשה שלו
 2. לוודא כמה כניסות יש- דלתות ראשיות ואחוריות אם יש כניסות נסתרות וכמו כן כמה חלונות.
 3. במידה וכבר בוצעו פריצות לנכס או באזור- כיצד בוצעו? דרך איפה פרצו? נתונים אלה יכולים להקל עליכם לבחור את המיקום האידיאלי להתקנת מצלמת האבטחה.

לאחר בחירת מקומות ההתקנה יש להחליט, ורצוי ביחד עם המתקין, אם ברצונכם להתקין את המצלמות בצורה גלויה היכולה לשמש גם כהרתעה מפני פורצים ואורחים לא רצויים או התקנה במקומות בהם לא ניתן לראות את המצלמות ולדעת בוודאות שמצלמים וכך גם להעביר את הנתונים מהמצלמה לרשויות החוק בעת הצורך.

ההמלצה הכללית היא לא להתקין אך ורק מצלמות אבטחה אלא לייצר מערכת אבטחה שלמה הכוללת מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה, מצלמות דמה, ואף מכשירי הקלטה. כל המערכות האלה מורכבות מנתונים משתנים ומשלבות מספר טכנולוגיות שונות שלא כולן חובה בכל נכס ונכס. לכן היוועצו עם איש מקצוע מטעם חברת AFC שידע לעזור לכם לבחור את מערכת האבטחה המתאימה ביותר לפי המשתנים והנתונים הרלוונטיים, לפי תנאי השטח וכמובן בטווח התקציב שלכם ולשביעות רצונכם.

שלח שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי