כיום חשוב ביותר למגן כל נכס בין אם מדובר בבית פרטי, דירה בבניין או עסק. המיגון שונה מנכס לנכס ולכן ישנם מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מערכת אבטחה.

 • מיקום הנכס
 • מטרת הנכס- בית, עסק
 • בחירת הטכנולוגיה
 • תקציב

לאחר שהבהרתם את הפרמטרים הראשיים, ישנן מספר נקודות חשובות שכדאי לבדוק לפני בחירת מערכת המיגון המתאימה עבורכם:

בחירת סוג אזעקה:

ישנה אפשרות לבחור באזעקה שקטה אשר מופעלת ללא סירנה ושולחת התראה למספרי טלפון המוגדרים במערכת בזמן אמת. אזעקה שמפעילה סירנה מתאימה יותר לעסקים. גם פה מחוברת האזעקה למספרי הטלפון והסירנה מהווה כלי הרתעה.

כל סוג של אזעקה ניתן לחבר לסלולארי אך אופציה זו מתאימה למי שיודע לתפעל מכשיר נייד חכם ולא לקהל מבוגר אול לקהל החרדי

צור קשר לייעוץ חינם

בחירת סוג גלאי:

גלאי תנועה (גלאי נפח) הינו גלאי המופעל כאשר ישנה תנועה בחלל הבית- לרוב בסלון או בחלל של הכניסה. מצד אחד הגלאי רגיש לתנועות ותזוזות אך אם יש ילדים קטנים או בעלי חיים הוא עלול לפעול ללא פריצה. כמו כן הוא מכסה רק כ40% מהשטח. גלאי וילון לעומתו מופעל רק כאשר יש פריצה או התפרצות לתוך שטח הבית ומאפשר תנועה חופשית של בני הבית בתוכו אך מדובר בגלאי שיש להתקין בכל פתח בבית ולכן עלותו גבוהה יותר.

בחירת חברת מוקד:

אם יש בנכס- בבית פרטי או בעסק תכולה יקרה על אותו בעל נכס להיות מחובר למוקד כתנאי של חברת הביטוח. כמו כן אנשים שלא נמצאים בבית או קרוב מעדיפים חיבור למוקד שישלחו שומר לבדיקת השטח במקביל לכך שגם הם יקבלו התראה על הפריצה.

בחירת דלת ממוגנת:

כאשר מדובר בדירה בבניין הפריצה תעשה לרוב דרך הדלת מכיוון שאין גישה נוחה לחלונות. לכן חשוב לבחור דלת ממוגנת על מנעול כפול- רגיל ועליון. כמו כן מומלץ להתקין מצלמה בעינית המאפשרת לראות את מי שעומד מחוץ לדלת ללא הצצה בעינית בפועל.

בחירת מצלמת אבטחה:

רצוי לבחור מערכת מצלמות שמאפשרת הקלטה של השטח במשך יממה שלמה וכמו כן מאפשרת צפייה בנעשה בשטח גם כשלא נמצאים בו. ניתן להתקין מערכת מצלמות קווית או אלחוטית כאשר הקווית הינה מערכת משתלמת ומומלצת יותר.  לא מומלץ להתקין מצלמות דמה שפעם היו פופולאריות אך פורצים רבים למדו לזהות אותן ולכן הן הפכו למיותרות.

 חשוב מאוד לדעת להתאים את מערכת האבטחה לנכס ולכן כדאי להתייעץ עם נציג מטעם חברת AFC שיוכל להציע לכם את האפשרויות המתאימות לפרמטרים שציינתם ולהסביר לכם אילו אמצעי מיגון הכי רלוונטיים עבור הצרכים שלכם.

שלח שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי