אחד הפחדים הגדולים ביותר של בעלי דירה או בית הוא שיפרצו להם לנכס, יגנבו את התכולה וחלילה יפגעו בהם. מכיוון שאין ביכולתו של כל אדם ואדם להציב שומר חמוש בפתח ביתו או דירתו ואין באפשרות המשטרה להגן על כל התושבים בו בזמן- אחת מהדרכים היעילות ביותר למנוע פריצות ולהגן על עצמכם היא התקנת מערכת אזעקה ביתית.

מערכת אזעקה ביתית לבית תפקידה להגן מפני פריצה על ידי התראה והרתעה בעת ניסיון הפריצה ולמנוע מאותו פורץ לבצע את אשר תכנן. בנוסף להרתעה תפקידה של מערכת האזעקה להודיע למשטרה או למוקד על הפריצה בזמן אמת.

כיצד פועלת מערכת האזעקה הביתית?

מערכת אזעקה לבית מחוברת לחיישנים באחת משתי הדרכים הבאות: על ידי חיווט זרם נמוך או על ידי חיבור אלחוטי צר סרט.

המערכת עצמה מורכבת מגלאים ובקר. ישנם סוגים שונים של גלאים כאשר הנפוצים ביותר שבהם נעשה הכי הרבה שימוש הם גלאי התנועה הנקראים גלאי נפח וחיישני פתיחה או סגירה הנקראים גלאי מגנט. הבקר מחובר לאמצעי ההתרעה ולחייגן, אשר תפקידו לעדכן טלפונית כאשר יש ניסיון לפריצה והחיוג יעשה ישירות למשטרה', למוקד, לבעל הבית או לעסק לפי בחירת הלקוח.

צור קשר לייעוץ חינם

איך בוחרים מערכת אזעקה ביתית?

על מנת לבחור את מערכת האזעקה המתאימה לבית עליכם לענות על השאלות הבאות:

 1. האם המערכת נועדה להרתעה בלבד?
 2. האם אתם רוצים לקבל התרעה כאשר הפורץ נמצא בכניסה לבית או כאשר הוא כבר הצליח להיכנס?
 3. האם יש בעל חיים בבית אשר מסתובב חופשי?
 4. כמה דלתות וחלונות יש במבנה בו תותקן האזעקה ולאיזה כיוון הם פונים?
 5. באיזו קומה נמצאת הדירה ובמידה ומדובר בבית קרקע אם יש חצר והאם יש לה חומה או גדר?

לפני בחירת מערכת האזעקה המתאימה ביותר לנכס שלכם, רצוי ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המומחה בתחום. נציג של חברת AFC ישמח להיפגש איתכם ולבחור עבורכם את מערכת האזעקה שמתאימה עבורכם. בעת הפגישה יעבור הנציג ביחד אתכם על הנתונים הבאים:

 • תשובות לשאלות על מנת להתאים את המערכת לדרישתכם
 • מעבר על תוכניות הבנייה
 • ביקור במקום ההתקנה ובדיקתו בהתאם לתנאי השטח

בכדי לישון בשקט בלילה או לצאת לבלות בערב או לסוף שבוע ולהשאיר את הדירה ריקה מבלי לחשוש, מהרו להתקין מערכת אזעקה ביתית עוד היום.

שלח שאלה

  *שם

  *אימייל

  שירות

  טלפון ומלל אישי